Hakkımızda

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Sigortacılığı profesyonel olarak yapan, işinin uzmanı bir ekibe sahibiz. Müşterilerimize sigorta sektörünün en büyük şirketlerinin en uygun tekliflerini sunarak çalışmaktayız.

Taşımadığınız risklerin primini ödemeyeceksiniz, ihtiyacınız olduğunda 7/24 sigortacınıza ulaşabileceksiniz. Sahip olduğunuz ve olmadığınız ürünlerle ilgili her türlü bilgiye kolayca ulaşabileceksiniz, sürekli iletişim sağlayabileceğiniz bir sigortacınız olacak. Sadece sahip olduğunuz ürünlerle ilgili değil, sigorta sektörüyle ilgili her zaman bilgi alabileceğiniz 'Sigorta Danışmanınız' olmayı öneriyoruz.

Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Kasko Sigortası, Bireysel Emeklilik, Trafik Sigortası, Hayat Sigortası, Konut Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası(DASK), İşyeri Sigortası, Nakliyat Sigortaları, Mühendislik Sigortaları, Mesleki Sorumluluk Sigortaları, İnşaat Sigortaları... 
 

Hayatınızdaki riskleri bize devredin ve unutun, onlar artık bizim sorumluluğumuzda...

Bizimle Zamandan Tasarruf Edin!

Bilgilerinizi bizimle paylaştıktan sonra başka bir yerden fiyat araştırması yapmanıza gerek kalmayacak. Sizin için en uygun ve en avantajlı ürünü size sunacağımızı garanti edebiliriz. Bununla birlikte ihtiyaç duyduğunuz ürün ya da ürünlerle ilgi saatler harcayarak araştırma yapmak durumunda kalmazsınız. Her ürünle ilgili tüm bilgileri detaylı bir şekilde bizlere sorabilirsiniz.

Yüksek Kalitede Hizmete Sahip Olun!

Herhangi bir hasar durumunda ya da sigorta ile ilgili aklınıza takılan bir konuda yardım almak için müşeri hizmetleriyle muhattap olmak zorunda değilsiniz. Sadece bizi arayın ve size yardımcı olalım. Bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Hasar durumunda gereken her türlü yardıma hazırız. Sigorta ile ilgili sorularınıza doğru ve net cevap verebilecek donanıma sahip bir ekibiz.

Telefon : 0212 506 93 29
E-Mail : info@sigortabul.com.tr

Şair Orhan Veli Sokak No:15 D: 5 Bahçelievler/İstanbul

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ